Call-центр ☏ ‎(044) 597 87 77

ПРИЙОМ ТА ВИДАЧА ДОКУМЕНТІВ

ПН: 09:00-16:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ВТ:09:00-16:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СР:09:00-16:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ЧТ:09:00-16:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ПТ:09:00-16:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СБ:09:00-13:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
НД:Вихідний
  • Головна

Презентація використання цифрових паспортів у мобільному застосунку «ДІЯ»

Оцініть матеріал!
(2 голосів)

Міністерством цифрової трансформації України разом з Державною міграційною службою України за участю Президента України, Прем’єр-міністром України, Міністерством внутрішніх справ України 22 квітня поточного року проведена on-line презентація з використання цифрових паспортів у мобільному застосунку «ДІЯ».

Електронні версії паспорта громадянина України для виїзду за кордон та паспорта громадянина України у вигляді паспорт-картки є у смартфоні офіційними цифровими аналогами паперових та пластикових документів.

Цифрові паспорти у смартфоні, зокрема і в умовах карантину можна використовувати у багатьох випадках, у тому числі для посвідчення особи або досягнення повноліття, отримування поштових послуг, проведення банківських операцій, медичного обслуговування, отримання державних послуг у ЦНАП тощо.

Електронні паспорти у «ДІЯ» формуються автоматично на підставі відомостей Єдиного державного демографічного реєстру щодо видачі таких документів конкретній особі.

ДП «Документ» є єдиною структурою в Україні, яка забезпечує за місцем визначення громадянином виїзне обслуговування для внесення відомостей до Єдиного державного демографічного реєстру для оформлення та видачі електронних закордонного паспорта та ID-картки. Така форма задоволення потреб громадян є найбільш актуальною в умовах обмежувальних заходів пов’язаних з карантином.

Додаткова інформація

Презентація використання цифрових паспортів у мобільному застосунку «ДІЯ»: 1.0/5 - 2 відгуки

Gorodok galary

© 2020 ДП "Документ"

Політика конфіденційності